Spis treści

  Co daje zastosowanie mikroskopu stomatologicznego podczas leczenia kanałowego?

  Zastosowanie mikroskopu pozwala na bardzo precyzyjną lokalizację ujść kanałów, w tym także odnalezienie kanałów dodatkowych, które kiedyś nieleczone były częstą przyczyną niepowodzeń. Mikroskop pozwala zajrzeć tam, gdzie nie sięga „nieuzbrojone” oko.

  Mikroskop stomatologiczny ułatwia także leczenie kanałów o trudnej budowie anatomicznej m.in. o dużym stopniu zakrzywienia czy kanałów rozdzielających się głęboko przy wierzchołku. Użycie mikroskopu umożliwia także usunięcie złamanych narzędzi kanałowych, które stanowią poważną przeszkodę w trakcie leczenia.Stosowany jest także w zabiegach z zakresu mikrochirurgii endodontycznej, takich jak resekcje wierzchołków korzeni, pokrywanie perforacji korzeniowych czy hemisekcje zębów.

  Zachęcamy do zapoznania się z naszymi poradnikami, podzielonymi na kategorie, poruszającymi zagadnienia stomatologii, endokrynologii, ginekologii, dietetyki, medycyny estetycznej i innych:

  Aktualności

  Co daje zastosowanie mikroskopu stomatologicznego podczas leczenia kanałowego?
  Używamy plików cookie i innych technologii śledzenia, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny, wyświetlać spersonalizowane treści i reklamy, analizować ruch w naszej witrynie i wiedzieć, skąd pochodzą nasi użytkownicy.
  Polityka Prywatnośći
  Call Now Button