Spis treści

  Kiedy warto przeprowadzić laserowe zamykanie poszerzonych naczyń kończyn dolnych?

  Wskazaniami do zabiegu są: zmiany naczyniowe, teleangiektazje – poszerzone naczynia na skórze nóg, naczyniaki wrodzone. Zabieg polega na punktowym naświetlaniu każdego naczynka.

  Przygotowując się do zabiegu należy zakończyć opalanie trzy tygodnie przed wizytą. Dodatkowo należy się z tygodniowym wyprzedzeniem powstrzymać od silnych zabiegów kosmetycznych. Pierwszym widocznym efektem po zabiegu będą stany zapalne, niewielkie zaczerwienienia lub strupki wokół naczyń. Taki stan może utrzymać się do 4 tygodniu. Po tym czasie naczynko ostatecznie znika. Przeciwskazania: nadwrażliwość na światło, choroby, które nasilają się pod wpływam nasłonecznienia, infekcje bakteryjne i wirusowe skóry.

  Zachęcamy do zapoznania się z naszymi poradnikami, podzielonymi na kategorie, poruszającymi zagadnienia stomatologii, endokrynologii, ginekologii, dietetyki, medycyny estetycznej i innych:

  Aktualności

  Kiedy warto przeprowadzić laserowe zamykanie poszerzonych naczyń kończyn dolnych?
  Używamy plików cookie i innych technologii śledzenia, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny, wyświetlać spersonalizowane treści i reklamy, analizować ruch w naszej witrynie i wiedzieć, skąd pochodzą nasi użytkownicy.
  Polityka Prywatnośći
  Call Now Button