Łukasz Słowik

Łukasz Słowik

Ginekolog

Ginekolog Łukasz Słowik

W 2015 roku ukończyłem Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Od roku 2017 pracuje w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa w Katowicach-Ligocie. Klinika posiada III stopień referencyjności w zakresie Patologii Ciąży i opieki nad noworodkiem, dzięki czemu zdobywam ogromne doświadczenie w opiece nad pacjentką ciężarną z ciążą fizjologiczną oraz przede wszystkim z ciążą wysokiego ryzyka.

Publikuję artykuły naukowe w uznanych czasopismach medycznych. Posiadam doświadczenie zarówno w pracy w ambulatorium jak i w Oddziale Patologii Ciąży, Bloku Porodowym i Oddziale Ginekologii. Swoje doświadczenia zdobywam wykonując liczne zabiegi w tym cięcia cesarskie, małoinwazyjne zabiegi laparoskopowe oraz wysokospecjalistyczne zabiegi z zakresu ginekologii onkologicznej. Swoją wiedzą i doświadczeniem mogłem dzielić się z pacjentkami prowadząc zajęcia w Szkole Rodzenia.

Stale uczestniczę w licznych kursach, konferencjach i kongresach z ginekologii i położnictwa. Posiadam m.in. certyfikat RSU diagnostyki USG w ginekologii i położnictwie oraz certyfikaty z zakresu USG płodu.

Kontakt

Z przyjemnością odpowiemy na Wasze pytania.

+48 695 395 525

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Szybka i prosta rejestracja wizyt w naszej placówce.

Wszystko co musisz wiedzieć przed zabiegiem.

O nas

Poznaj zespół DUO MEDICA

Update cookies preferences