Patrycja Stelmańska-Bekus

Patrycja Stelmańska-Bekus

Stomatolog Periodontolog

Stomatolog periodontolog Patrycja Stelmańska-Bakus

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego  z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Stomatologia to dziedzina medycyny, która pozwala mi na wykorzystanie swojego zamiłowania do kunsztownej i misternej pracy.

Już w trakcie studiów byłam członkiem koła naukowego przy Katedrze Dysfunkcji Narządu Żucia i Ortodoncji, a także Stomatologii Zachowawczej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej.  Ostatecznie od początku pracy zawodowej jestem związana ze Specjalistyczną Poradnią Stomatologii Zachowawczej i Chorób Przyzębia w Zabrzu gdzie odbywam szkolenie specjalistyczne w zakresie periodontologii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego (PTP) oraz European Federation of Periodontology (EFP).

Dzięki działalności dydaktycznej w Śląskim Uniwersytecie Medycznym przekazuję swoją wiedzę kolejnym pokoleniom lekarzy. Jestem współautorką prac i badań naukowych. Podążając za ciągle niezaspokojoną chęcią dążenia do perfekcji biorę czynny udział w szkoleniach i kursach prowadzonych przez najwybitniejszych uczonych polskich jak i zagranicznych.

Swoje zainteresowania zawodowe kieruję przede wszystkim  w stronę leczenia chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej. Oprócz tego sferą ukojenia i relaksu jest dla mnie szeroko pojęta stomatologia estetyczna. W codziennej pracy stawiam na mikroinwazyjność co możliwe jest dzięki pracy w powiększeniu lup stomatologicznych.

Do swojej pracy podchodzę z zaangażowaniem i entuzjazmem, łącząc zamiłowanie do zawodu i doskonałą komunikację z pacjentami, z profesjonalizmem i bogatą wiedzą. Moim celem jest nie tylko skuteczne, bezpieczne i bezbolesne leczenie, ale także budowanie więzi z pacjentem, opartej na wzajemnym zaufaniu.

Kontakt

Z przyjemnością odpowiemy na Wasze pytania.

+48 695 395 525

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Szybka i prosta rejestracja wizyt w naszej placówce.

Wszystko co musisz wiedzieć przed zabiegiem.

O nas

Poznaj zespół DUO MEDICA

Update cookies preferences